Salony
fryzjerskie
LUISSE

FacebookInstagramYouTube

Bez kategorii

Atmesys

Koloryzacja AirTouch Łódź

Opublikowano: 9 lutego 2023 / 13:17

Klientki, które pojawiają się w salonach fryzjerskich, coraz częściej decydują się na koloryzację AirTouch. To właśnie dzięki niej można uzyskać bardzo zróżnicowane efekty, począwszy od naturalnego, a skończywszy na mocniejszym gradiencie. Zobacz, jak rewelacyjne rezultaty daje ta nowoczesna forma farbowania włosów!

Koloryzacja AirTouch Łódź – na czym polega?

AirTouch to nowa, rewolucyjna technika koloryzacji włosów, która pozwala uzyskać niepowtarzalny, wielowymiarowy wygląd bez użycia ostrych środków chemicznych. Polega ona na podzieleniu połowy włosów na pasma, a następnie pomalowaniu ich specjalistycznym pędzlem i połączeniu farby półtrwałej i trwałej. Dzięki tej technice można uzyskać naturalnie wyglądający efekt ombre, subtelne pasemka lub bardziej dramatyczny wygląd z intensywnym kolorem. Rezultatem jest unikalny i żywy wygląd, który można dopasować do każdego stylu. Koloryzacja AirTouch to świetny sposób na eksperymentowanie z kolorem bez konieczności wprowadzania trwałych zmian.

Czym koloryzacja AirTouch różni się od zwykłego farbowania? 

Koloryzacja AirTouch to nowa, rewolucyjna technika koloryzacji włosów, która różni się od zwykłej koloryzacji w kilku kluczowych aspektach. W przeciwieństwie do zwykłego farbowania koloryzacja AirTouch wykorzystuje specjalną technikę, podczas której wybraną partię włosów przedmuchuje się powietrzem z suszarki. W ten sposób z pasma wypada część włosów. Następnie każde pasmo fryzjer traktuje produktem rozjaśniający oraz starannie owija folią. Pomocnym akcesorium jest wałek wykonany z bawełny, którego zadaniem jest lepsze oddzielenie poszczególnych pasm. Sam sposób nakładania farby wymaga dużej wiedzy i doświadczenia oraz staranności. Produkt daje efekt wielobarwności fryzury. Sam proces farbowania może potrwać nawet 6 godzin, jednak rezultat końcowy wart jest tych pokładów cierpliwości. 

Airtouch Łódź – jaki efekt uzyskam? 

Airtouch daje efekt naturalnych, delikatnych przejść, które trudno byłoby uzyskać, stosując inne metody farbowania. Dzięki temu fryzura prezentuje się naturalniej, a nawet trójwymiarowo. AitTouch pozwala uzyskać naturalnie wyglądający efekt, który utrzymuje się do trzech razy dłużej na włosach niż w przypadku zwykłej koloryzacji. Standardowo koloryzacja AirTouch utrzymuje się nawet do pół roku. Poza tym technika ta pozwala uzyskać o wiele szerszą szerszą gamę odcieni i tonów, co pozwala na bardziej kreatywne i niepowtarzalne farbowanie. Dodatkowo koloryzacja AirTouch jest znacznie łagodniejsza dla włosów i skóry głowy, gdyż podczas tej czynności farba nie przenika w głąb skóry, dlatego mieszki włosów nie są poddawane działaniu agresywnych środków. Kolejną zaletą tej metody jest brak kontaktu farby ze skórą głowy, co sprawia, że nie wywołuje on reakcji alergicznej. Jest to świetna opcja dla osób o wrażliwej skórze głowy.

Farbowanie AirTouch Łódź – cena 

Widełki cenowe zabiegu znajdują się w przedziale 700-1000 zł. Generalnie cena może być uzależniona od tego, ilu fryzjerów pracuje nad efektem u danej klientki. Całkowity koszt usługi może wynieść więcej, jeśli zamówi ona u fryzjera dodatkowe zabiegi, na przykład cięcie włosów czy też czynności pielęgnacyjne. 

Zobacz również: nanoplastia łódź, przedłużanie włosów łódź, barber lódź 

Atmesys

Nanoplastia Łódź

Opublikowano: 9 lutego 2023 / 13:16

Kobiety obdarzone przez naturę kręconymi włosami często niezbyt za nimi przepadają. Odpowiedzią na potrzeby tej grupy klientek jest nanoplastia. Na czym polega ten zabieg?

Nanoplastia Łódź – na czym polega?

Nanoplastia, czyli inaczej nanoplastyka, to technika trwałego prostowania włosów, która wykorzystuje specjalne preparaty do stworzenia długotrwałych efektu prostych włosów. Proces ten polega na użyciu karbocysteiny oksoacetamidowej, które stanowią połączenie kwasu octowego, kwasu glioksylowego i cysteiny. Do zabiegu stosuje się także kolagen, keratynę, olejek arganowy i substancje nawilżające. Wnikają one w trzon włosa, rozbijając wiązania powodujące powstawanie loków i fal. Proces ten jest często szybszy i bardziej efektywny niż tradycyjne metody prostowania. Rezultaty mogą utrzymywać się przez kilka miesięcy, zwykle maksymalnie do pół roku. Nanoplastia to świetna opcja dla osób szukających długotrwałego rozwiązania dla swoich kręconych lub falowanych włosów.

Jak przebiega nanoplastia włosów?

Nanoplastia włosów to nowa metoda stylizacji włosów. Proces polega na prostowaniu pasm włosów przy użyciu specjalnego preparatu, który je prostuje. Zabieg obejmuje prostowanie pasmo po paśmie. W rezultacie włosy stają się gładsze i prostsze. Ostatni etap polega na umyciu włosów odpowiednim szamponem. Czas trwania, w zależności od gęstości i długości włosów, zajmuje od 3 do 6 godzin. 

Nanoplastia Łódź – dla kogo jest dedykowana?

Nanoplastia została stworzona z myślą o mężczyznach i kobietach z kręconymi włosami, którym zależy na długotrwałym efekcie prostych pasm. Przeznaczona jest dla osób, którym zależy na odmianie wyglądu swojej fryzury. Dzięki zaledwie jednemu zabiegowi, którego czas trwania nie przekracza sześciu godzin, można na wiele miesięcy zapomnieć o niesfornych, trudnych do stylizacji i potarganych lokach. 

Nanoplastia a keratynowe prostowanie włosów – różnice

Keratynowe prostowanie włosów i nanoplastia Łódź to dwa popularne zabiegi prostowania włosów, które stosuje się, by uzyskać gładkie i proste pasma. Oba zabiegi polegają na zastosowaniu odpowiednich substancji, które rozbijają wiązania we włosach i ułatwiają ich układanie. Główną różnicą między tymi dwoma zabiegami jest rodzaj użytej substancji. Keratynowe prostowanie włosów wykorzystuje substancje chemiczne na bazie formaldehydu do rozbijania wiązań we włosach, natomiast nanoplastia bazuje na stosowaniu produktów organicznych i bezpiecznych. Substancja ta nie zawiera formaldehydu i jest uważana za mniej szkodliwą dla włosów czy skóry głowy. Poza tym nanoplastia daje efekty, które utrzymują się dużo dłużej niż keratynowe prostowanie włosów. Różnica polega również na możliwości stylizowania włosów krótko po zabiegu. W przypadku nanoplastii włosy można od razu wiązać, czesać czy myć, a po zaledwie kilku czy kilkunastu dniach poddać je rozjaśnianiu czy farbowaniu. Natomiast w przypadku keratynowego prostowania włosów należy wstrzymać się przez pierwsze dni z ich stylizowaniem. 

Nanoplastia Łódź – ile kosztuje?

Zabieg nanoplastii to koszt rzędu od 500 do 1200 złotych. Cena może się różnić w zależności od tego, jak mocno włosy się kręcą oraz jaką mają gęstość i długość.

Zobacz również: airtouch łódź, przedłużanie włosów łódź, barber lódź 

Atmesys

Przedłużanie włosów Łódź

Opublikowano: 9 lutego 2023 / 13:16

Włosy to kwintesencja kobiecości. Długie, gładkie i jedwabiście miękkie pasma to marzenie każdej kobiety. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy pomimo ich zapuszczania i zabiegów pielęgnacyjnych nie prezentują się tak dobrze, jak byśmy tego chciały? Rozwiązaniem jest zabieg przedłużania włosów.

Przedłużanie włosów Łódź – na czym polega zabieg?

Przedłużanie włosów to świetny sposób na dodanie im długości oraz objętości. Wykonywane je zwykle z wykorzystaniem prawdziwych włosów ludzkich, co sprawia, że fryzura wygląda najbardziej naturalnie. Procedura przedłużania włosów polega na doczepieniu ich do włosów naturalnych różnymi technika, takimi jak metoda kanapkowa czy keratynowa. Przedłużenia są zazwyczaj doczepiane w małych partiach, aby jak najlepiej zlały się z naturalnymi włosami. W zależności od zastosowanej metody konieczne będą wizyty u fryzjera co 5-7 tygodni w celu poprawienia dopinek. Generalnie efekt przedłużenia włosów utrzymuje się przez około pół roku. Przy odpowiedniej pielęgnacji, przedłużanie włosów mogą prezentować się identycznie jak naturalnie zapuszczone włosy.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg przedłużania włosów?

Przedłużanie włosów to świetny sposób na dodanie długości i objętości swojej fryzurze. Zabieg jest idealny dla każdej kobiety, której zależy na poprawieniu wyglądu i odświeżenia fryzury. Szczególnie sprawdza się w przypadku tych klientek, które pomimo wielu miesięcy zapuszczania pasm i dbania o nie wciąż borykają się z problemem ich łamliwości i rozdwojonymi końcówkami. 

Przedłużanie włosów w Łodzi metodą kanapkową

Przedłużanie włosów metodą kanapkową (tape in) staje się coraz popularniejsze ze względu na niesamowity efekt i krótki czas trwania zabiegu. Stanowi on znakomity wybór w przypadku tych kobiet, którym zależy na bardzo naturalnym wyglądzie. W metodzie tape in wykorzystuje się doczep mający cienką, silikonową taśmę, który umieszcza się na naturalnym paśmie włosów. Forma połączenia doczepu z naturalnymi włosami klientki swoim wyglądem przypomina kanapkę, stąd nazwa metody. Przedłużanie włosów tape in jest szybkie, łatwe i wygląda bardzo naturalnie. Doczepy można stylizować i farbować tak, jak własne włosy, dlatego da się uzyskać wymarzony wygląd – bez chodzenia na jakiekolwiek kompromisy. Doczepy te są również lekkie i wygodne w noszeniu. Dlatego też są doskonałym wyborem dla każdej kobiety, która poszukuje szybkiego i łatwego sposobu na dodanie długości i objętości swoim włosom.

Przedłużanie włosów w Łodzi metodą keratynową

Keratynowe przedłużanie włosów w Łodzi to świetny sposób na uzyskanie wymarzonej fryzury. Doczepy, są z wysokiej jakości włosów ludzkich, które są połączone z keratynową końcówką, nazywaną łuską. Dzięki temu wiążą się z niższym ryzykiem wywołania uczulenia i podrażnienia skóry głowy u klientki niż inne rodzaje przedłużeń. Keratynowa końcówka pomaga też dłużej utrzymać doczepione włosy na swoim miejscu. 

Jak dbać o przedłużane włosy? – pielęgnacja przedłużonych włosów

Właściwe mycie i czesanie to dwa najważniejsze kroki w prawidłowej pielęgnacji przedłużanych włosów. Aby przedłużenia wyglądały pięknie i zdrowo, powinno się regularnie myć włosy przy użyciu szamponów przeznaczonych do pielęgnacji tego typu włosów. Należy unikać produktów zawierających siarczany, parabeny i alkohol, ponieważ mogą one uszkodzić włosy. Po umyciu należy delikatnie rozczesać przedłużenia przy użyciu specjalnego grzebienia, aby je rozplątać i zapobiec ich łamaniu się. Ważny jest kierunek czesania – od końcówek do nasady. Należy unikać naturalnego schnięcia włosów. Lepiej wysuszyć pasma, lekko pocierając je o papierowy ręcznik, a na końcu użyć suszarki nastawionej na niewielką moc. 

Przedłużanie włosów Łódź – ile kosztuje?

Przedłużanie włosów staje się coraz popularniejsze – ze względu na przystępną cenę i szybkość zabiegu. Przeciętnie przedłużanie włosów w Łodzi metodą keratynową wynosi od 400 do 700 złotych. Natomiast w przypadku metody kanapkowej należy liczyć się z kosztem rzędu 600-1000 złotych. Ostateczna cena usługi zależy od zastosowanej jakości doczepów, ich liczby i długości.

Zobacz również: airtouch łódź, nanoplastia łódź, barber lódź 

notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear