Przejdź

Farbowanie AirTouch Łódź

Koloryzacja AirTouch

Rezerwacja: +48 42 307 05 76

Klientki, które pojawiają się w salonach fryzjerskich, coraz częściej decydują się na koloryzację AirTouch. To właśnie dzięki niej można uzyskać bardzo zróżnicowane efekty, począwszy od naturalnego, a skończywszy na mocniejszym gradiencie. Zobacz, jak rewelacyjne rezultaty daje ta nowoczesna forma farbowania włosów!

Koloryzacja AirTouch Łódź – na czym polega?

AirTouch to nowa, rewolucyjna technika koloryzacji włosów, która pozwala uzyskać niepowtarzalny, wielowymiarowy wygląd bez użycia ostrych środków chemicznych. Polega ona na podzieleniu połowy włosów na pasma, a następnie pomalowaniu ich specjalistycznym pędzlem i połączeniu farby półtrwałej i trwałej. Dzięki tej technice można uzyskać naturalnie wyglądający efekt ombre, subtelne pasemka lub bardziej dramatyczny wygląd z intensywnym kolorem. Rezultatem jest unikalny i żywy wygląd, który można dopasować do każdego stylu. Koloryzacja AirTouch to świetny sposób na eksperymentowanie z kolorem bez konieczności wprowadzania trwałych zmian.

Czym koloryzacja AirTouch różni się od zwykłego farbowania? 

Koloryzacja AirTouch to nowa, rewolucyjna technika koloryzacji włosów, która różni się od zwykłej koloryzacji w kilku kluczowych aspektach. W przeciwieństwie do zwykłego farbowania koloryzacja AirTouch wykorzystuje specjalną technikę, podczas której wybraną partię włosów przedmuchuje się powietrzem z suszarki. W ten sposób z pasma wypada część włosów. Następnie każde pasmo fryzjer traktuje produktem rozjaśniający oraz starannie owija folią. Pomocnym akcesorium jest wałek wykonany z bawełny, którego zadaniem jest lepsze oddzielenie poszczególnych pasm. Sam sposób nakładania farby wymaga dużej wiedzy i doświadczenia oraz staranności. Produkt daje efekt wielobarwności fryzury. Sam proces farbowania może potrwać nawet 6 godzin, jednak rezultat końcowy wart jest tych pokładów cierpliwości. 

Airtouch Łódź – jaki efekt uzyskam? 

Airtouch daje efekt naturalnych, delikatnych przejść, które trudno byłoby uzyskać, stosując inne metody farbowania. Dzięki temu fryzura prezentuje się naturalniej, a nawet trójwymiarowo. AitTouch pozwala uzyskać naturalnie wyglądający efekt, który utrzymuje się do trzech razy dłużej na włosach niż w przypadku zwykłej koloryzacji. Standardowo koloryzacja AirTouch utrzymuje się nawet do pół roku. Poza tym technika ta pozwala uzyskać o wiele szerszą szerszą gamę odcieni i tonów, co pozwala na bardziej kreatywne i niepowtarzalne farbowanie. Dodatkowo koloryzacja AirTouch jest znacznie łagodniejsza dla włosów i skóry głowy, gdyż podczas tej czynności farba nie przenika w głąb skóry, dlatego mieszki włosów nie są poddawane działaniu agresywnych środków. Kolejną zaletą tej metody jest brak kontaktu farby ze skórą głowy, co sprawia, że nie wywołuje on reakcji alergicznej. Jest to świetna opcja dla osób o wrażliwej skórze głowy.

Farbowanie AirTouch Łódź – cena 

Widełki cenowe zabiegu znajdują się w przedziale 700-1000 zł. Generalnie cena może być uzależniona od tego, ilu fryzjerów pracuje nad efektem u danej klientki. Całkowity koszt usługi może wynieść więcej, jeśli zamówi ona u fryzjera dodatkowe zabiegi, na przykład cięcie włosów czy też czynności pielęgnacyjne. 

Salon fryzjerski

LUISSE

Łódź, Ogrodowa 8

wtorek – piątek: 1000 – 1800
sobota: 800 – 1400
Salon fryzjerski

Salon przedłużania włosów

LUISSE

Łódź, Łagiewnicka 59

wtorek – piątek: 1000 – 1800
sobota: 900 – 1500
Salon przedłużania włosów

Salon fryzjerski

LUISSE

Zgierz, Dąbrowskiego 5

poniedziałek – piątek: 1000 – 1800
sobota: 900 – 1500
Salon fryzjerski

Salon fryzjerski

LUISSE MAN

Łódź, Ogrodowa 8

poniedziałek – piątek: 800 – 1800
poniedziałek – piątek: 1200 – 2100
Salon fryzjerski