Przejdź

Odbudowa, regeneracja i nawilżenie

Rezerwacja: +48 42 307 05 76

Odbudowa, regeneracja i nawilżenie – to trzy kluczowe elementy naszego rytuału pielęgnacyjnego dla włosów. Zabiegi, którym poddajemy Twoje włosy, mają na celu przywrócenie im zdrowej kondycji i odżywienie ich głęboko od wewnątrz. Dzięki temu, Twoje włosy nabiorą blasku, będą miękkie i gładkie w dotyku. Nasza oferta skupia się na dostarczaniu niezwykłych doświadczeń pielęgnacyjnych dla Twoich włosów. Przedstawiamy rytuał odbudowy, regeneracji i nawilżenia – prawdziwą ceremonię dla Twojej fryzury. Wysmakowane zabiegi pielęgnacyjne, które oferujemy, zapewnią Twoim włosom zdrowy i lśniący wygląd, przywracając im blask i witalność.

Nasza wyjątkowa metoda polega na precyzyjnym doborze kosmetyków, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb Twoich włosów. Poprzez starannie dobrane produkty, zapewnimy Twoim włosom głębokie nawilżenie, regenerację oraz odbudowę. Dzięki temu, Twoje włosy odzyskają swoją kondycję, stając się jedwabiście miękkie i wyjątkowo gładkie w dotyku.

W naszym ekskluzywnym salonie kładziemy duży nacisk na personalizację. Nasi doświadczeni specjaliści dokładnie analizują stan Twoich włosów, aby dostosować indywidualny rytuał pielęgnacyjny. Wykorzystujemy wysokiej jakości produkty, które są perfekcyjnie dopasowane do Twojej sytuacji. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej i skutecznej pielęgnacji, której efekty będą widoczne już po pierwszej wizycie.

Przyjdź do naszego salonu i pozwól nam wzbogacić Twój rytuał pielęgnacyjny o unikalne doświadczenie, które podkreśli piękno Twoich włosów. Nasz zespół profesjonalistów oraz wyszukane produkty sprawią, że każda chwila spędzona w naszym salonie stanie się prawdziwą przyjemnością dla Twoich zmysłów i Twojej fryzury.

Salon fryzjerski

LUISSE

Łódź, Ogrodowa 8

wtorek – piątek: 1000 – 1800
sobota: 800 – 1400
Salon fryzjerski

Salon przedłużania włosów

LUISSE

Łódź, Łagiewnicka 59

wtorek – piątek: 1000 – 1800
sobota: 900 – 1500
Salon przedłużania włosów

Salon fryzjerski

LUISSE

Zgierz, Dąbrowskiego 5

poniedziałek – piątek: 1000 – 1800
sobota: 900 – 1500
Salon fryzjerski

Salon fryzjerski

LUISSE MAN

Łódź, Ogrodowa 8

poniedziałek – piątek: 800 – 1800
poniedziałek – piątek: 1200 – 2100
Salon fryzjerski