Przejdź

Przedłużanie włosów Łódź

Rezerwacja: +48 42 307 05 76

Włosy to kwintesencja kobiecości. Długie, gładkie i jedwabiście miękkie pasma to marzenie każdej kobiety. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy pomimo ich zapuszczania i zabiegów pielęgnacyjnych nie prezentują się tak dobrze, jak byśmy tego chciały? Rozwiązaniem jest zabieg przedłużania włosów.

Przedłużanie włosów Łódź – na czym polega zabieg?

Przedłużanie włosów to świetny sposób na dodanie im długości oraz objętości. Wykonywane je zwykle z wykorzystaniem prawdziwych włosów ludzkich, co sprawia, że fryzura wygląda najbardziej naturalnie. Procedura przedłużania włosów polega na doczepieniu ich do włosów naturalnych różnymi technika, takimi jak metoda kanapkowa czy keratynowa. Przedłużenia są zazwyczaj doczepiane w małych partiach, aby jak najlepiej zlały się z naturalnymi włosami. W zależności od zastosowanej metody konieczne będą wizyty u fryzjera co 5-7 tygodni w celu poprawienia dopinek. Generalnie efekt przedłużenia włosów utrzymuje się przez około pół roku. Przy odpowiedniej pielęgnacji, przedłużanie włosów mogą prezentować się identycznie jak naturalnie zapuszczone włosy.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg przedłużania włosów?

Przedłużanie włosów to świetny sposób na dodanie długości i objętości swojej fryzurze. Zabieg jest idealny dla każdej kobiety, której zależy na poprawieniu wyglądu i odświeżenia fryzury. Szczególnie sprawdza się w przypadku tych klientek, które pomimo wielu miesięcy zapuszczania pasm i dbania o nie wciąż borykają się z problemem ich łamliwości i rozdwojonymi końcówkami. 

Przedłużanie włosów w Łodzi metodą kanapkową

Przedłużanie włosów metodą kanapkową (tape in) staje się coraz popularniejsze ze względu na niesamowity efekt i krótki czas trwania zabiegu. Stanowi on znakomity wybór w przypadku tych kobiet, którym zależy na bardzo naturalnym wyglądzie. W metodzie tape in wykorzystuje się doczep mający cienką, silikonową taśmę, który umieszcza się na naturalnym paśmie włosów. Forma połączenia doczepu z naturalnymi włosami klientki swoim wyglądem przypomina kanapkę, stąd nazwa metody. Przedłużanie włosów tape in jest szybkie, łatwe i wygląda bardzo naturalnie. Doczepy można stylizować i farbować tak, jak własne włosy, dlatego da się uzyskać wymarzony wygląd – bez chodzenia na jakiekolwiek kompromisy. Doczepy te są również lekkie i wygodne w noszeniu. Dlatego też są doskonałym wyborem dla każdej kobiety, która poszukuje szybkiego i łatwego sposobu na dodanie długości i objętości swoim włosom.

Przedłużanie włosów w Łodzi metodą keratynową

Keratynowe przedłużanie włosów w Łodzi to świetny sposób na uzyskanie wymarzonej fryzury. Doczepy, są z wysokiej jakości włosów ludzkich, które są połączone z keratynową końcówką, nazywaną łuską. Dzięki temu wiążą się z niższym ryzykiem wywołania uczulenia i podrażnienia skóry głowy u klientki niż inne rodzaje przedłużeń. Keratynowa końcówka pomaga też dłużej utrzymać doczepione włosy na swoim miejscu. 

Jak dbać o przedłużane włosy? – pielęgnacja przedłużonych włosów

Właściwe mycie i czesanie to dwa najważniejsze kroki w prawidłowej pielęgnacji przedłużanych włosów. Aby przedłużenia wyglądały pięknie i zdrowo, powinno się regularnie myć włosy przy użyciu szamponów przeznaczonych do pielęgnacji tego typu włosów. Należy unikać produktów zawierających siarczany, parabeny i alkohol, ponieważ mogą one uszkodzić włosy. Po umyciu należy delikatnie rozczesać przedłużenia przy użyciu specjalnego grzebienia, aby je rozplątać i zapobiec ich łamaniu się. Ważny jest kierunek czesania – od końcówek do nasady. Należy unikać naturalnego schnięcia włosów. Lepiej wysuszyć pasma, lekko pocierając je o papierowy ręcznik, a na końcu użyć suszarki nastawionej na niewielką moc. 

Przedłużanie włosów Łódź – ile kosztuje?

Przedłużanie włosów staje się coraz popularniejsze – ze względu na przystępną cenę i szybkość zabiegu. Przeciętnie przedłużanie włosów w Łodzi metodą keratynową wynosi od 400 do 700 złotych. Natomiast w przypadku metody kanapkowej należy liczyć się z kosztem rzędu 600-1000 złotych. Ostateczna cena usługi zależy od zastosowanej jakości doczepów, ich liczby i długości.

Salon fryzjerski

LUISSE

Łódź, Ogrodowa 8

wtorek – piątek: 1000 – 1800
sobota: 800 – 1400
Salon fryzjerski

Salon przedłużania włosów

LUISSE

Łódź, Łagiewnicka 59

wtorek – piątek: 1000 – 1800
sobota: 900 – 1500
Salon przedłużania włosów

Salon fryzjerski

LUISSE

Zgierz, Dąbrowskiego 5

poniedziałek – piątek: 1000 – 1800
sobota: 900 – 1500
Salon fryzjerski

Salon fryzjerski

LUISSE MAN

Łódź, Ogrodowa 8

poniedziałek – piątek: 800 – 1800
poniedziałek – piątek: 1200 – 2100
Salon fryzjerski